blog-details

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?
Favori Oluklu Mukavva Pazarlama ve Ticaret A.Ş.  olarak 2009 yılından beri sektörde faaliyet gösteriyoruz. Yönetim , planlama ve satış destek kadromuz  1994 yıllarından bu yana oluklu mukavva sektöründe üretim ve pazarlama alanında tecrübeye sahiptir.
Pazarlama alanındaki faaliyetlerimizi İkitellide bulunan merkez ofisimizden gerçekleştirmekte olup üretim tesisimiz Arnavutköydedir.  

Neler Yapıyoruz ? Neler Üretiyoruz ? 
Oluklu mukavva tabaka , tekstil , gıda ve plastik başta olmak üzere birçok sektöre hitap eden koliler , ağır malzeme taşımaya uygun triplex koliler , Kesimli Kutu , Ofset baskılı Kutu , Ofset Sıvama Kutu  , Arşiv Kolisi , Pizza Kutusu , pide Kutusu , selefonlu ambalaj, display kutular , Amerikan kilitli kutular , Uv laklı ve dispersiyon laklı kutular , Hediye Kutusu Tasarlıyor üretiyor ve pazarlıyoruz.

İç piyasa satışlarımızın dışında yurt dışına kesimli kargo kolisi ve lux karton poşet imalatımızda bulunmaktadır.  

Kimlerle çalıştığımızın bir kaçını referanslarımız  sayfamızdan görebilirsiniz.

Neden tercih ediliyoruz ?
Favori ambalaj ailesi olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Satış destek alanında uzman ekibimiz müşterilerimizin taleplerinde daima istenilene yönelik çözümler sunup en hızlı şekilde dönüş sağlar.